I

O nas

 

Chociaż zawodowo jesteśmy związani z zupełnie inną branżą, kultura i jej różnorodne przejawy są dla nas szczególnie ważne. Wierzymy, że w znaczący sposób kształtuje światopogląd, przekonania i wrażliwość ludzi. Z uwagą obserwujemy więc poczynania zarówno debiutujących, jak i tych bardziej doświadczonych artystów. Widząc ich niesłabnące zaangażowanie, a także dostrzegając, z jakimi problemami mierzą się na co dzień, postanowiliśmy zacząć wspierać ich działalność.

Tak właśnie działamy już od kilkunastu lat. Pomagamy finansowo i uczestniczymy w powstawaniu wartościowych przedsięwzięć - głównie tych muzycznych, ze względu na bycie pasjonatami i kolekcjonerami. O tych, które udało nam się już zrealizować, przeczytacie w zakładce PROJEKTY. Jako że stale się rozwijamy, podjęliśmy decyzję objęcia naszych działań bardziej zinstytucjonalizowaną formą. Stąd wzięła się Fundacja Wspierania Kultury DIFA (Do It For Art).

 

Aktualności

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /templates/viska/roksprocket/layouts/mosaic/themes/td-portfolio/index.php on line 24

Partnerzy

Kontakt

Fundacja Wspierania Kultury DIFA

KRS: 0000680309

Kontakt DIFA
ul. Obornicka 1, 62-002 Złotkowo,
Polska

Kontakt DIFA
+48 61 65 777 99